طراحی ، معماری ، اجرا

این مقاله برای کسانی است که لذت را در نگاه کردن به رخها و خطهای طراحیشده یک ساختمان زیبا پیدا میکنند. کسانی که درک بالایی از یک طراحی دارند و کسانی که به دنبال دست‌یابی به یک ساختمان زیبا با طراحی خاص هستند. معمار کسی است که درکی متفاوت از این فن دارد و آن را بیشتر یک هنر می داند تا یک شغل برای کسب درآمد. با ما همراه باشید تا در مورد صفر تا صد مراحل ایده پردازی ، طراحی و اجرا را برای شما عزایزان توضیح دهیم.

گروه طراحی معماری مهزاد آرشیتکت دارای چندین نمونه کار موفق در شهر شیراز و همچنین شهرهای دیگر است، شما میتوانید به صفحه نمونه کارهای ما رفته و آنها را بررسیکنید.

 

گروه معماری مهزادآرشیتکت قبل از اجرای هر پروژه آن را با توجه به سلیقه. دکوراسیون منزل. جدیدترین طرح ها  و بودجه شما طراحی کرده و پس از تایید شما آن را در مرحله اجرا قرارمی‌دهد. هزینه طراحی برای پروژه های ساخت این شرکت کاملا رایگان است. این شرکت به صورت تخصصی در بخش طراحی 3 بعدی فعالیت میکند که شامل طراحی انواع محیط های داخلی و خارجی تجاری و مسکونی، نور پردازی، پلان های مسکونی، ویلا و فضاسازی میباشد.

پیشنهاد میکنیم نمونه کارهای ما را در زمینهی طراحی کابینت و دیگر مدلها را با استفاده از این لینک مشاهده کنید.

 

قدم اول در طراحی (درک نیاز کارفرما)

اولین قدم در طراحی، پیادهسازی ایدهها و افکار بر روی کاغذ و به نتیجه مشترک رسیدن با کارفرما است. این امر توسط معمار ارشد ما آقای مهدی زادهمحمد انجام میشود و بعد از به نتیجه رسیدن دستورات مبنی بر طراحی به معماران و طراحان گرافیک دادهمیشود. این مرحله زیر نظر معمار ارشد و با توجه به سبکهایی که کار فرما از ما تقاضا کرده انجاممیشود.طی انجام این مراحل ما همواره با کارفرما در تماس هستیم تا بهترین خروجی را از تلاشهای خود دریافت کنیم.

طراحی پلان

وقتی که ایده پردازی و محاسابت با کارفرما تمام شد و ما به نتیجه رسیدیم که به دنبال چه چیزی هستیم و چه بودجهای داریم، وقت آن رسیده تا یک پلان برای خود تهیهکنیم. در این مرحله باید مشخصشود که از چه موادی برای ساخت بنا و  چه سبک نما و چه نوع دکوراسیون داخلی باید استفادهکنیم. بعد از گذشت زمان مورد نظر و آمادهشدن پلان توسط معماران وقت آن است که یک پیشزمینه به کارفرما نشاندهیم. برای اینکار از نرمافزارهای معماری همچون 3D MAX استفاده میکنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی بحث بسیار پیچیده و حساسی است به طوری که شما فکرش را هم نمیتوانید بکنید. دکوراسیون داخلی کاملا از تجربه و علم فرد معمار سرچشمه میگیرد. دکوراسیون داخلی محل زندگی یا دفتر کار ما نه تنها بیانگر ایدهها و افکار ما است بلکه خود یک سبک زندگی می‌باشد. امروزه معماران تجربه و علم زیادی را برای موفقیت در کار خود فراگرفتهاند تا همهروزه کار و حرفه خود را به سوی پیشرفت سوق دهند.

طراحی داخلی ترکیبی هوشمندانه از علم و هنر است و به دنبال درک هر چه بیشتر رفتار و افکار افراد و همچنین فضای اطراف انسانها می‌بشد تا نتایجی کاملا علمی و کار آمد پدیدآورد. طراحی داخلی یک شغل خاص نیست و با چندین شغل دیگر مثل معماری ، طراحی هنری ، تولید کننده مبلمان و... به طور مستقیم در ارتباط است. گروه طراحی معماری مهزاد در بحث طراحی دکوراسیون داخلی بسییار قوی عمل کرده و برای تمامی رشته های مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی متخصص های مجرب خود را دارد تا بهترین نتیجه را ارائه دهد. گروه معماری مهزاد قبل از ساخت دکوراسیون داخلی شما، با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا، دقیقا به شما نان می‌دهد که در پایان کار با چه چیزی روبه رو خواهید شد.

INTERIOR DESIGN

طراحی نما

نمای ساختمان را میتوان یکی از مهمترین ارکان طراحی معرفیکرد. زبان طراحی نمای ساختمان باید با زبان طراحی داخلی و دکوراسیون یکسان باشد و ارتباط خوبی با محیط و نوع پوشش گیاهی آن برقرار کند. نمای ساختمان چیزی شخصی نیست و ما با مسئله زیباسازی شهر روبرو هستیم. هرچه طراحی نما حرفهایتر باشد، توجاه بیشتری را به ساختمان جلب می‌کند. طراحی نما به ساختمان اعتبار میبخشد و بیانگر سلیقه طراح و خاص بودن طراحی داخل ساختمان است. در طراحی نما باید نگاه ویژه ای به مواد و مطالح مصرفی داشته باشیم. توجه داشته باشید که طراحی نما باید با مصالح بومی منطقه انجام شود و با آب و هوای آن محیط سازگار باشد.

نمای ساختمان باید به گونهای طراحی شود که خود را در میان انبوهی از ساختمانهای مختلف به صورت منحصر بهفرد نشاندهد و از لاینهایی استفادهشود که ساختمان را نسبت به همسایگان خود به اصطلاح BOLD  کند. همچنین میتوان با استفاده از نمایی خاص کاربرد ساختمان را نیز بیان کرد و به گونه‌ای که مخاطب در یک نگاه متوجه کاربرد ساختمان شود.

اهمیت نورپردازی ساختمان به اندازه طراحی نمای خود ساختمان است. یک نور پردازی اصولی و کار آمد در زیبایی ساختمان تاثیر بسیار زیادی داردو سالانه جشنوارههای مختلف با موضوع نورپردازی ساختمان،در سراسر جهان برگزار میشود. گروه طراحی معماری مهزاد شیراز در طراحی و نورپردازی نمای ساختمان همراه شما خواهد بود.

اجرا

در مرحله اجرا، فناوری و متریال مورد استفاده و همچنین استفاده از نیروهای متخصص تاثیر زیادی در روند انجام پروژه و سرعت و کیفیت اجرای طرح دارد. وجود کارگاه تولیدی چوب که متعلق به خود شرکت می‌باشد، باعث شده اجرای پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از متریال هایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا صورت گیرد. پروژه های انجام شده توسط گروه معماری مهزاد آرشیتکت به صورت مشتری محور بوده و تمام مراحل مطابق با طرح نهایی تایید شده توسط مشتری پیش می‌رود و در انتها نتیجه کاملا با طرح سه بعدی از پیش تهیه شده، مشابه است.

گروه مهزاد آرشیتکت علاوه بر طراحی و تولید ملزومات دکوراسیون داخلی، ده ها پروژه مسکونی،اداری و تجاری از قبیل طراحی،اجرا و نصب کابینت آشپزخانه در برج های مسکونی و تجاری، پارتیشن بندی و دکوراسیون داخلی دفاتر تجاری، دکوراسیون سالن های سینما و همایش،سالن های زیبایی خانوم ها و آقایان و چندین پروژه دیگر برای مشتریان خوش‌ذوق خود در شیراز و سراسر ایران انجام داده و مفتخر است که آرشیوی از رضایت مشتریان را به عنوان سرمایه خود به همراه دارد.

مهزاد آرشیتکت

دکوراسیون داخلی در شیراز، دکوراسیون داخلی شیراز، اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز، معماری و طراحی در شیراز، بازسازی منازل، معماری در شیراز، گروه طراحی معمتری در شیراز

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com