بازسازی منزل در معالی‌آباد

کارفرما: آقای رحیمی

پس از بازدید از منزل ایشان، ابعاد فضا برداشت شده و از صفر مجددا طراحی می‌شود. طراحی ها کاملا مطابق با اصول مهندسی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد. این پروژه بازسازی کامل آشپزخانه می‌باشد و درحال حاضر در مرحله بررسی و طراحی می‌باشد. فایل های 3D و نقشه نیز به زودی بر روی وبسایت آپلود خواهدشد.

معایب آشپزخانه:

در این آشپزخانه از رنگ‌های تیره استفاده شده‌است که باعث می‌شود فضا تیره و کوچک به نظر برسد. همچنین برای سینک، آبچک جهت قراردادن ظروف شسته شده وجود ندارد. جای یخچال و سایر وسایل تو کار استاندارد نبوده و یا اصلا وجود ندارد.مدل سقف قدیمی بوده و از لحاظ رنگ و نور نامناسب است.متریال های استفاده شده در آشپزخانه نامناسب است.

خواسته‌ی کارفرما:

برداشتن اپن آشپزخانه تغیر رنگ و مدل کابینت ها تغیر رنگ دیوار، کف و سقف آشپزخانه ساخت فضا برای قرار گرفتن وسایل اشپزخانه توکار استفاده از اکسسوری‌های مدرن کابینت مثل سوپرمارکت 

(عکس‌ها مربوط به قبل از اجرا می‌باشد.)

 

طراحی و اجرا

اولویت ما در این پروژه بزرگتر نشان دادن محیط بود که در این جهت استفاده از رنگ روشن و همچنین حذف کامل اپن آشپزخانه برای ایجاد ارتباط فضایی بین پذیرایی و آشپزخانه، بسیار موثر واقع شده‌است. علاوه بر آن استفاده از سبک مدرن و خطوط هم‌راستا به این امر کمک می‌کند.

نکات قابل توجه طراحی:

طراحی فضایی مناسب برای قراردادن لوازم دکوراتیو که از پذیرایی هم دید خوبی دارد. همچنین طراحی کشوها و کابینت‌هایی که فضا را از یکنواختی خارج کرده و آشپزخانه را کاربردی‌تر کرده‌است.

طراحی محل قرارگیری ماشین ظرف‌شویی در مجاورت سینک برای سهولت کاربر. و همچنین قراردادن سوپرمارکت بین سینک و ماشین ظرف‌شویی جهت قراردادن لوازم شوینده. در نظر گرفتن 1 متر فضا برای سینک و 1 متر برای آبچک که دقیقا در بالای سینک طراحی شده‌است.

طراحی فضای دکوری برای قراردادن ادویه‌جات پرمصرف که در نزدیکی گاز قرار دارد. همچنین طراحی کشو در زیر گاز جهت قراردادن لوازمی مانند قاشق،چنگال و... که هر کشو به صورت جداگانه شبکه بندی شده‌است.

پکیج پوشیده‌شده‌است و فضایی که قبلا خالی و بلااستفاده بود اکنون برای قراردادن وسایل نظافت طراحی شده‌است.

یخچال کاملا داخل باکس قرارگرفته‌است و استاندارد نبودن آن قبل از بازسازی کاملا برطرف شده‌است.

در کنار یخچال، یک سوپرمارکت و باکس قرارگیری فر و ماکروفر تعبیه شده است. بوفه‌ی شیشه ای در کنار آن‌ها مطابق با خواسته‌ی کارفرما قرارداده شده‌است.

تصویر پایان کار

 

تمامی طراحی صورت گرفته مطابق با خواسته کارفرما بوده و حداکثر تلاش خود را جهت ایجاد فضایی جادار و آرامشبخش با حداقل هزینه به عمل آورده‌ایم. گروه معماری و دکوراسیون داخلی مهزاد با شعار طراحی بدون محدودیت همواره آماده خدمت‌رسانی به کارفرمایان می‌باشد. جهت ارتباط با ما، دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش از فرم تماس با ما استفاده کنید.

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com