بازسازی منزل در شهرک گلستان

نام کارفرما: خانم بهادر

سال: 1938

پس از بازدید از منزل تمامی اندازه‌های مورد نیاز برداشت شد و طراحی فضا با توجه به خواسته‌های کارفرما در دست انجام قرار گرفته‌است. طراحی فضا به صورت مهندسی و توسط گروه معماران مهزادآرشیتکت صورت می‌گیرد. در این پروژه سعی شده‌است طراحی و اجرا در عین داشتن کیفیت بالا، هزینه کمی برای کارفرما به دنبال داشته‌باشد.

معایب منزل

مشکل اصلی این منزل در دیوارها و سقف آن است که با گچ کارشده‌است و به دلیل فرسودگی و حرارت ظاهر بدی را به منزل داده‌بود. همچنین پاسیو منزل نمای سنگ دارد که با سایر قسمت‌های منزل همخوانی نداشته و جلوه‌ی زیبایی ندارد به علاوه در آن فضای اضافی وجود دارد که باعث دید به در حمام و سرویس بهداشتی شده‌است. درهای اتاق‌ها سایز استانداردی ندارند و فضای زیادی در بالای درها شیشه قرار گرفته‌است که منظره بدی دارد و باعث ورود نور سالن به داخل اتاق‌ها می‌شود که برای خواب مزاحمت ایجاد می‌کند.

خواسته کارفرما

دیوارهای این منزل قراراست به خواسته‌ی کارفرما کاغذدیواری شود. سقف پذیرایی،آشپزخانه و راهرو با کناف کار خواهد شد. پاسیو کاغذدیواری می‌شود تا به عنوان بخشی از سالن در نظرگرفته شود همچنین فضای اضافی درون پاسیو به بوفه تبدیل می‌شود تا علاوه بر زیباسازی فضا و ایجاد فضایی برای قراردادن لوازم دکوراتیو، منظره در حمام و سرویس بهداشتی را می‌پوشاند. بالای درها با دیوارها هم‌سطح شده و با کاغذدیواری پوشیده می‌شود تا مشکل عبور نور حل شود و مانند سایر دیوارها به نظر برسد.

عکس‌های آپلود شده مربوط به قبل از شروع بازسازی می‌باشد.

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com