طراحی 3D یک واحد آپارتمان

طراحی3D یک واحد آپارتمان 580 متری در شیراز با سبک مدرن و شیک. این آپارتمان دارای 3 اتاق خواب و یک اتاق مستر بزرگ است. سالن و پذیرایی یک تکه با ابعاد بزرگ دارد. و خواسته کارفرما سبک مدرن با رنگ‌های خاکستری و متریال چوب بوده‌است که به دست مهندسین ما طراحی شده است. در ادامه به ارائه توضیحاتی درمورد طراحی دکوراسیون داخلی این فضا و طراح 3بعدی آن می‌پردازیم.

 

طراحی پذیرایی و نشیمن :

در ابتدا، با ایجاد یک فضای نیمه شفاف ورودی سالن را از محدوده نشیمن جدا کرده و بعدازآن با طراحی تی وی باکس توانستیم سالن را به دو بخش تقسیم کرده و با ایجاد کناف متفاوت و کاغذدیواری دو بخش را تفکیک کرده‌ایم.

طراحی اتاق‌خواب:

ایده طراحی ایجاد بافت متفاوت بر روی دیوار با استفاده از نورپردازی که بر روی بافت موازی انجام‌شده است؛ طراحی کمد با استفاده از پر و خالی شدن و ایجاد قفسه که هدف کم کردن صلبیت حجم و ایجاد دید بهتر

 

طراحی اتاق مستر:

با ایجاد نورهای خطی در محدوده تخت خواب توانستیم نور اتاق را تأمین و همچنین ادامه آن روی سقف هم‌زمان نورپردازی و بافت سقف ایجاد شد.
کمد دیواری این اتاق با استفاده از چوب و پارچه انجام‌شده که توانسته با تغییر متر یال و رنگ شکست‌های متفاوتی را ایجاد کند که بازهم کمک کرده است که از صلبیت این جداره کم کند و همچنین میز آرایش این اتاق‌خواب را در محدوده کمد دیواری جای دهیم.

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com