درب ضد سرقت CNC یکی از انواع پرفروش درب‌های ضدسرقت می‌باشد. علت محبوبیت درب CNC دو عامل می‌باشد، 1)سادگی و شیک بودن  2) مقرون به صرفه بودن، برای ساختمان سازان می‌باشد. خطوط درب ضد سرقت توسط دستگاه‌های برش CNC بسیار ظریف صورت می‌گیرد. درب ضد سرقت سی ان سی با دو نوع رویه ارائه می‌گردند یکی از آن‌ها MDF با روکش چوب طبیعی و دیگری روکش های PVC کره‌ای می‌باشند. روکش‌های چوب طبیعی دارای تنوع زیادی می‌باشند و جز محصولات پرفروش و مقرون به‌صرفه بحساب می‌آیند. استراکچر داخلی یا همان پروفیل کشی فلزی داخلی درب‌های سی ان سی با درب‌های سوپربرجسته که قیمت بالاتری دارند هیچ تفاوتی ندارد.

طرح و جنس و کاربرد:
درب ضد سرقت CNC رنگ دارای طرح‌هایی است که به وسیله دستگاه های CNC روی متریال چوب طبیعی یا مصنوعی حکاکی می‌شود. طرح‌های مورد نظر روی محصول چوبی تراشیده شده و به شکل فرو رفتگی‌ها و برجستگی‌های ظریف روی آن دیده می‌شود. درب‌های ضد سرقت به علت داشتن لایه میانی فلزی از جنس فولاد و چهارچوب فولادی مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و سرقت دارند، همچنین عایق صوتی بوده و به دلیل داشتن قفل‌های ایمنی چند زبانه با کلید کامپیوتری در برابر سرقت کاملاْ ایمن می‌باشند. کاربرد درب HDF معمولا برای درب های داخلی خانه مانند اتاق خواب و سرویس های بهداشتی است اما استحکام و چگالی بالای ورق HDF  ویژگی مناسبی برای ساخت درب ضد سرقت و استفاده از آن برای درب ورودی آپارتمان ها می باشد

قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ:
قیمت درب ضد سرقت  CNC رنگ نسبت به طرح های سوپر برجسته و درب های ضد سرقت برجسته پایین تر است و این اختلاف فقط به دلیل استفاده از متریال و برجستگی کمتر در طراحی  است.
قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ براساس ساختار داخلی و متریال مصرفی و همچنین افزایش امنیت آنها که براساس نوع و مدل قفل هاست، متغیر است.
قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ را می توان براساس قفل های چهارده زبانه و استفاده از پنج عدد پیم پشت لولا تعیین کرد که بیشترین مقاومت درب ضد سرقت CNC را ایجاد خواهد کرد.
برای ایجاد امنیت بیشتر، علاوه بر استفاده از قفل های حرفه ای و مرغوب، باید پشت چهارچوب این نوع درب حتما با سیمان پر شود تا مقاومت چهارچوب افزایش پیدا کند و به این ترتیب قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ را کمی افزایش می دهد.

برای ایجاد تنوع می‌توان با استفاده از ورق‌های مسطح و استفاده از دستگاه CNC تنوع طرح درب HDF را نامحدود و مطابق با هر سلیقه‌ای ارائه دادگروه معماری و دکوراسیون داخلی مهزاد عرضه‌کننده انواع درب‌های چوبی و ضدسرقت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشد. شما می‌توانید جهت ثبت سفارش یا اطلاع از قیمت با شماره‌های موجود در وبسایت ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید.

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com