امروزه انسانها دوست دارند در فضایی زندگی کنند که از نظر روحی احساس امنیت داشته باشند و نصب درب یکی از راههای بسیار مهم است و امروزه دربها دارای انواع مختلفی میباشد. در سریهای جدید درب مشاهده میشود که تولیدکنندگان حتی از عایق صوتی در داخل درب استفاده میکنند تا هرگونه تبادل صوتی و حرارتی را به حداقل خود برسانند. 
داخل این درب‌ها از شبکه هانیکام  ۱۷۱ گرمی مقوایی و لانه زنبوری می‌باشد؛ که مناسب برای انواع درب اتاقی منازل شما می‌باشد و مهم این است که این درب‌ها بصورت خام تولید می‌شوند و بعد از خرید باید رنگ شوند که بیشترین کاربرد درب HDF  برای درب اتاق می‌باشد که ما نمونه مدل انواع درب چوبی را برای بازدید شما مشتریان عزیز در سایت مهزاد آرشیتکت قرار داده‌ایم تا درب خود را انتخاب کنید؛ پس بعداز بازدید با ما تماس بگیرید.

 

انواع رویه‌های HDF

1) رویه‌هایی از جنس اچ دی اف به صورت ورق مسطح: این نوع ورق‌ها با ضخامت ۳ میلی‌متر در بازار وجود دارد و جایگزین خوبی برای MDF می‌باشد و در میز‌های تلویزیون و … به کار می‌روند. رویه‌های اچ دی اف استفاده شده در صنعت چوب از جنس فیبر می‌باشند.

2)ورق‌های HDF قالب‌گیری شده: در این روش خمیر HDF را در شکل‌های مختلف قالب‌گیری می‌کنند و رگه‌های مشابه چوب در این نوع ورق‌ها وجود دارند که نتیجه کار ورق را به شکل چوب درمی‌آورد.

3)ورق‌هایی با جنس ملامینهاین نوع ورق‌ها نیز ضخامتی ۳ میلی‌متری دارند  و بیشتر در درب‌های مخصوص حمام و توالت و درب‌های اتاق خواب استفاده می‌شوند.اما ورق‌های با ضخامت ۶ میلی متر نیز می توانند برای درب های ورودی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند.

 

درب اچ دی اف برای چه فضاهایی مناسب است؟
در صورتی که برای تولید درب اچ دی اف از ورق‌های اچ دی اف با ضخامت 3 میلی متر استفاده شود با توجه به اینکه نمی‌تواند فاکتورهای موثر در انتخاب درب ورودی واحدهای مسکونی را برآورده سازد فقط استفاده از اینگونه درب‌ها برای اتاق خواب و درب سرویس بهداشتی و حمام توصیه می‌شود. ورق اچ دی اف با ضخامت 6 میلی متر و بیشتر را با توجه به ضخامت و فشردگی فیبر اچ دی اف می‌توان برای تولید درب‌های ورودی ساختمان نیز مورد استفاده قرار داد البته برای درب‌های ورودی آپارتمان نکاتی باید در تولید درب در نظر گرفته شود که فاکتورهای موثر بر انتخاب یک درب ورودی آپارتمان را پوشش دهد.

 

 

 

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com