درب با روکش طبیعی تولید شده از چوب‌ها، ورقه‌ها و لایه‌های نازک تهیه شده از چوب طبیعی هستند. به دلیل محدودیت مقدار چوب‌های با نقوش زیبا و بدون عیب و گران‌بودن آن معمولاً این‌گونه چوب‌ها را به روکش تبدیل کرده و روی نئوپان و یا ام دی اف می‌چسبانند. به لایه‌های نازک چوب گفته می‌شود که طی فرآیند خاصی تولید می‌شوند. روکش چوب طبیعی را می‌توان در هر دو طرف کار استفاده کرد و با یک لایه آستر روغنی به دوام آن افزود روکش‌های چوبی مربع شکل واز جنس چوب هستند. استفاده از MDF‌  روکش چوبی در جهان بسیار متداول است. MDF‌. با روکش چوبی در موارد کاربرد مختلفی که به تفصیل در بخش کاربردها آمده است،‌بکار می‌رود و از موارد عمده کاربرد آن در صنایع درب سازی مخصوصا با روکش طبیعی کاربرد بسیاری دارند. 
در این مطلب می‌خواهیم شما را با انواع روکش‌های طبیعی آشنا کنیم. بنابراین پس از مطالعه، از انواع درب‌های چوبی در سایت مهزاد آرشیتکت دیدن فرمایید و با ما تماس بگیرید؛ تا در نهایت یه خرید آنلاین سریع و راحت را داشته باشید.

درب اتاق MDF با روکش چوب راش
چوب راش با توجه به زیبایی و بدون عیب آن به عنوان روکش درب های ام دی اف انتخاب می‌شود که چوب راش را تبدیل به ورقه نازک می‌کنند سپس بر روی درب‌های ام دی اف با چسب پرس می‌کند تا جایی که این گونه از درب‌ها از فروش بالایی در بازار برخوردار هستند..

درب اتاق MDF با روکش چوب گردو
چوب درخت گردو از جمله بهترین و مرغوب‌ترین چوب‌ها محسوب می‌شود. این چوب رنگ‌پذیر و به رنگ قهوه‌ای تیره می‌باشد که طرح و نقش های زیبایی نیز دارد چوب درخت گردو یکی از برترین و مرغوب‌ترین چوب‌هایی به حساب می‌آید که می‌توان آن را در ساخت درب مورد استفاده قرار داد. چوب گردو به دلیل ریزبافت بودن، صیقل پذیری و دوام بالا و طرح‌ها و نقوش زیبایی که در خود دارد در زمینه تولید روکش‌های چوبی کاربرد فراوانی دارد. چوب گردو نیمه سخت و نیمه سنگین است و مقاومت خوبی در برابر عواملی همچون فشار، رطوبت، کشش و… برخوردار است.

درب اتاق MDF  با روکش چوب ملچ
این چوب یکی از زیباترین و خوش‌نقش ترین چوب‌های ایرانی محسوب می‌گردد که از خانواده نارون می‌باشد. این چوب نیمه سخت و نیمه سنگین که دانسیته‌ای در حدود 66/0 دارد و به رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز می‌باشد به دلیل ویژگی‌های زیبای داخلی در کارهای مربوط به دکوراسیون مصارف زیادی دارد. چوبی نیمه سنگین، نیمه سخت و درشت بافت است که در برابر ضربه، خمش و حشرات مقاوم است و در کل از جمله چوب‌های بادوام به حساب می‌آید. از این چوب بیشتر برای ساخت روکش‌های چوب، تخته‌های چند لایه، مبلمان و دکوراسیون استفاده می‌گردد.

 

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، نرسیده به فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره فروش      : 09373301286
  • مشاوره طراحی    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت      :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com